• Kde začať? •

Ahojte milé začiatočníčky!

NEVIEŠ AKO ZAČAŤ?

Už si vyskúšala všetku  dostupnú literatúru, DVD, máš odcvičené všetky videá na youtube a napriek tomu si stále nevieš vyskladať svoju hodinu tak, aby ťa to bavilo a malo aj omladzujúci efekt?

Tak vyskúšaj chodiť na pravidelné hodiny tvárovej jógy ONLINE. Je to bez viazanosti na mesačnom programe.

Zaplatíš si hodinu, na ktorej sa chceš zúčastniť a cvičíš.  A keď máš chuť a čas, tak sa prihlásiš zas. Cvičíme 3 krát do týždňa online (bez záznamu) alebo si môžeš zakúpiť video, ktoré natáčam každý týždeň jedno na domáce cvičenie a dostaneš ho na 24 h.

CENA HODINY ALEBO VIDEA JE LEN 4,–€

Nejdem podľa jedného programu. Neopakujeme monotónne zostavy dookola v tom istom poradí. Do svojich hodín zaraďujem staršie cviky, ale aj úplné novinky. Učím žienky, aby vnímali seba, svoju tvár, aby cvičili intuitívne a správne. Hodiny tvorím pestré, každá hodina je iná, cviky striedam a neustále pridávam nové, aby tvár zaznamenávala neustály progres a refresh aj po rokoch cvičenia. Tvárová jóga v tomto období zažíva boom.

Ak sa chceš pridať ku nám na pravidelné cvičenie, je potrebné začať úvodnou hodinou pre začiatočníkov, ktorú si môžeš zakúpiť tu:

Video má obmedzenú platnosť 14 dní.

Dozviete sa tam informácie o mne, o tvárovej jóge v skratke, plus vás naučím základné cviky a ich presné technické prevedenie. A po odcvičení sa už samé rozhodnete, či chcete pokračovať.

Ďakujem krásne a teším sa na Vás.

Registrácia

Miesto je rezervované až po uhradení zálohy 10€ na číslo účtu, ktoré vám bude zaslané mailom po dokončení registrácie.