• Recenzie •

Alena, 44

Tvárovú jógu s Katkou cvičím už 2 roky. Pred tým som cvičila len podľa yotubue videií. 

Tvárová joga je makačka, ale som rada, že som sa na to dala. Začala som počas covidových lockdownov, aby som zabila čas :-), ale keď som po pár hodinách videla, aká je tvár po hodine cvičenia prekrvená a rozžiarená, tak som sa zaľúbila a dúfam, že táto láska nikdy neskončí. 

Aj napriek vážnym zdravotným problémom, ktoré sa u mňa objavili pred rokom, som sa snažila neprestať a som na seba za to pyšná. Keby som necvičila tvárovú jogu, neviem si predstaviť ako by som po chorobe vyzerala. Samozrejme nič netreba preháňať a môj vzhľad nie je pre mňa to najdôležitejšie, ale to, že cvičím, mi pomáha starnúť pomalšie a s noblesou 😜.  Dôležitý v podstate ani nie je cieľ, ale tá cesta….

Kedysi som uvažovala o plastickej chirurgii, chcela som si dať operovať očné viečka, ktoré mi už pred 40tkou padali na oči. Už po pár mesiacoch cvičenia tvárovky som si povedala, že to absolútne nepotrebujem, stačí si zacvičiť 2-3x do týždňa :-)). 

Katke veľmi pekne ďakujem, že vymyslela online tvárovky a že ani po covide s tým neprestala a že stále hľadá nové cviky, nové finty, a dáva nám aj iné cenné rady. Pre mňa topka je precvičenie krčnej chrbtice pred cvičením, potom nasledujem tá „makačka s tvárou“ a potom sladká odmena na konci hodiny vo forme masáže 🤗.  

Alena, 33

Lektorku Katku poznám už pár rokov vďaka tanečným kurzom pole dancu, na ktoré sme obe chodili. Nepamätám si ako prišla reč na tvárovú jógu, ale viem, že ma to zaujalo a najmä bolo na Katke vidno, ako jej tvárovka pomáha z vonku, ale i vnútorne. 

Cvičím cca od roku 2019, čiže dnes sú to už 3 roky.

Pred cvičením s Katkou som tvárovú jógu poznala z youtubu, pretože som hľadala „prírodný“ spôsob, ako docieliť spevnenie tváre, keďže nepoužívam bežnú kozmetiku. Vyskúšala som zopár cvičení z internetu, ale nikde som sa nedočítala komplexnejšie informácie a najmä, chýbal mi niekto, kto by ma opravil a viedol.

Ak človek pochopí a príjme filozofiu, ktorú Katka ponúka, teší sa na každú jednu hodinu, pretože nejde len o posilovanie tváre, ale aj o krásne vnútorné nastavenie. Nejde iba o vrásky, ide o to, cítiť sa dobre sama v sebe, byť si vedomá svojej hodnoty a ľúbiť sa. To je základ. Naše hodiny sú relax, oddych, zábava, ale aj makačka, ktorá stojí za to. A ten najkrajší bonus je, že to skutočne funguje, hoci nie sú výsledky okamžité. O to lepší pocit budete mať, až si začnete všímať drobné kroky. 

Bea, 52

O Katke som sa
dozvedela som sa na základe odporúčania, už som nejaký čas nad rozmýšľala a prišlo to v hodine 12tej ( možno škoda, že nie skôr vzhľadom k môjmu veku a už nenapraviteľným mimickým ryhám )

 Vyskúšala som hodinu v skupinke na živo v apríli 2020, potom ešte zopár do septembra 2020, vtedy raz do týždňa, aj to nie vždy.
Neskôr som sa dozvedela o online hodinách a tam som začala najskôr 1 – 2 hodiny týždenne a postupne je to už aj 3x týždenne, ak mi to ďalšie povinnosti dovolia. 

Pred tým som necvičila tvárovú jógu, len som som začala hľadať informácie a možnosti cvičenia a potom prišla informácia o Katkinej tvárovej joge 🙂

Viete, ono sa istotne dá cvičiť aj samej, nejaké cviky sa vieme naučiť ( informácii je už dostatok na nete ), stačí si len vyhradiť čas . No hodiny s Katkou sú super v širokom spektre a hlavne s jej radami a napredovaním.
Keďže som začala cvičiť ( aj keď nie hneď od začiatku pravidelne ) s Katkou v jej začiatkoch, vidím ako a kde sa tie jej hodiny posunuli. Katka stále sleduje rôzne trendy a spôsoby cvičenia tvárovej jogy po celom svete, vplyvy nielen cvikov ale aj rôznych masáži na tvár, ktoré sú taktiež dôležité. Zároveň počúva nás, keď jej povieme, že niektoré cviky spôsobujú niektorým žienkam zhoršenie vplyvu na ich predispozície ( napr. vertikálne vrásky pod nośom ) a hľadá riešenie, ako spraviť konkrétny cvik tak, aby nezhoršil kritické miesto ale naopak sa kritické miesto vyplnilo alebo aspoň nezhoršilo.
Katka je veľmi milá a empaticka žienka, ktorá na základe svojej vlastnej skúsenosti a poznaniu dokáže viesť a vytvárať hodiny tak, aby sme postupne posilnili všetky časti tváre komplexne a aj cielene. Jej hodiny nie sú stále to isté dookola, ale vždy sú to iné kombinácie, ktoré zároveň nadväzujú na tie hodiny predošlé. A ešte musím spomenúť, že samotná hodina nie je len o odcvičení, ale napriek tomu, že sme online, tak Katka aj počas cvičenia radí, upozorňuje a pomáha.

KATKA žije pohybom a žije tým, aby svojimi skúsenosťami pomohla aj iným žienkam.
KATKA má srdiečko na správnom mieste.

Erika, 48

Našla som Ťa nejako náhodou (aj keď náhody neexistujú 🙂 ) ani neviem či na IG, alebo FB a cvičím  dva mesiace. S tvárovou jógou som už nejaké malé skúsenosti  mala… na IG sledujem Ivetku už nejakú chvíľu, na Youtube čínske lektorky som chvíľu pozerala, 

Už nejakú dobu sledujem na IG Ivetku, ktorú spomínaš, občas som si zacvičila s ňou čo pridala. Tiež som si občas pustila videá na Youtube, ale vždy to bolo len také…. že som až tak tomu neverila. Každá lektorka krásnu vypnutú pleť mala… 🙂 Hovorím si.. tá je moc mladá, ešte ani nemala vrásky, Ivetka určite cvičí už dlhodobo, venuje sa cielene pleti… tak manikdy nejako nenakoplo, neverila som, že by som aj ja mohla dosiahnuť taký výsledok 🙂

V januári som sa prihlásila do Novoročnej výzvy na Fitshaker.sk a hovorím si, no nebudem snáď mať len postavu ako 20-tka a vrásky.. nech už to je komletné a budúci rok,

keď budem oslavovať 50-tku, nech trochu vyzerám :-)). A zrovna vtedy som objavila Teba… to nemôže byť náhoda 🙂 Keď som videla tie Tvoje porovnávacie fotky, až vtedy somuverila, že je to možné, urobiť niečo s tvárou 🙂 Ty si sa omladila neskutočne :-). Vyzeráš strááášne super. Nechápem, ako to všetko stíhaš, zumba, natáčať videá, online hodiny, poledance, práca… A začala som a je to o inom, keď niečo robíš a veríš v to ako keď niečo robíš a moc tomu neveríš :-)Takže Ti stráááášne moc ďakujem, že si zverejnila tie fotky, lebo tie mňa a určite aj ostatné neskutočne namotivovali.

Hodiny sa mi veľmi páčia, že sú také komplexné, že je tam to rozcvičenie krčnej chrbtice – lebo celý deň sedím za pc a je to super.

Máš veľmi pekný celkový prejav, dobre sa na Teba pozerá a počúva. Aj vďaka tomu sa rada prihlasujem na Tvoje hodiny.. sú také uvoľňujúce, ukľudňujúce, zvyšujúce dobrú náladu, ale niekedy dobre cítim svaly.. neviem či to je tým, že som tak dobre cvičila, alebo cvičila zle :-))

Obdivujem Ťa, že to robíš, stále dookola vysvetľuješ každý cvik.

Lenka, 43

Poznáme pomerne dlho zo zumby,  Ty sama si chodiaca reklama🥰

Cvičím s tebou už  2 roky , fúha ako to letí

Pred tým ako som začala cvičiť som nemala som žiadne skúsenosti, totálny nováčik

Toto je hotová bilancia spoločných dvoch rokov😊. 

Tento čas ubehol tak rýchlo, že sa mi to ani nechce veriť. Cvičím pravidelne, hodiny vynechám len v nevyhnutných prípadoch. Vbehla som do cvičiaceho kolobehu ani neviem ako. Len škoda, že mi to tak nejde s celým telom 😥Tvárovka je ako droga, aj keď nie vždy sa chce, vždy idem na to. Po celom, často hektickom dní, má skľudni, uvoľním svoj krk, ktorý mi po strese doslova tuhne. Ale, už má tak nebolieva, aj ramená prestali bolievat. Krk si uvoľňujem úplne automaticky aj večer bez cvičenia😊. A výsledky?? Áno je to lepšie, aj keď cieľ ešte nevidím 😁. Určite mám hladšie čelo, pevnejšie líčka, obočko poskočilo. A bojujem aj s tou mracivkou, ktorá ma irituje asi  najviacUrčite sa cítim lepšie, často sa prichytim pri myšlienke: vystri sa, kútiky hore, jazyk na podnebie. Vždy si spomeniem na Teba😊.  Verím, že v ďalšej bilancii ( po ďalších dvoch rokoch) poviem, že som spokojná a je to super! 

Kati, robíš to výborne, len to s nami vydrž!

Ďakujem 🥰

Lucia, 44

O tebe som sa dozvede od manželia, boli ste bývalí kolegovia ☺ 

Cvičím s tebou 1 mesiace.
 S tvárovou jógou som nemala pred tým žiadne skúsenosti. 

  Hodiny sú výborne zostavené. Katka každé cvičenie dopodrobna vysvetlí teoreticky a technicky, hlavne z vlastnej skúsenosti. Aj keď často sadám večer k počítaču unavená, na konci hodiny sa cítim svieža, spokojná a usmiatá a samozrejme benefit je menej opuchov, sviežejšia pleť a už po jednom mesiaci vidím meniace sa kontúry. 😍

Martina B.

Milá Katka,

s tvárovou jógou som začala krátko po 30-tke najmä kvôli prevencii v zmysle hesla ‚radšej včas zľahka udržiavať, ako neskôr krvopotne naprávať‘ 😊 

Odkedy s Tebou cvičím výrazne sa mi:  

 

✅ zlepšila kvalita pleti 

(❌ žiadne nedoknalosti alebo vyrážky) 

✅ lepšilo ovládanie mimiky

(❌ neprehlbujem a nevytváram si zbytočne vrásky) 

✅ vyhladili stračie nôžky okolo očí

(❌ nezostávajú tam, keď sa práve neusmievam) 

✅ vyhladilo čelo 

✅ pozdvihla spodná kontúra tváre a naplnili líčka objemom

(❌ žiadne smutné prepadnuté tváre) 

✅ sledujem si viac správne držanie tela

✅ nesledujem každú linku, ale celkový dojem/výraz tváre, vďaka čomu sa cítim lepšie a prijímam sa s láskou 🌷

Za to všetko vďačím hodinám s Tebou, Tvojmu priateľskému a povzbudzujúcemu prístupu a na každú lekciu sa vždy teším! ❣️

Hoci starnutie je prirodzenou súčasťou nášho života, som presvedčená, že v akomkoľvek veku môže žena vyzerať krásne a pôsobiť príjemným dojmom vďaka cvičeniu ☺️🙏🍀

Natália V.

Este Vam napisem par mojich postrehov, kedze s Vami cvicim uz asi mesiac, mozno trosku viac. Tesim sa na kazde nove video a mam pocit, ze kazde nove, ktore mi poslete, je moje naj. hoci cvicim len 2 ci 3x do tyzdna a mam pred sebou este velmi dlhu cestu, predsa len mam pocit, ze nejake tie malicke zmeny zacinam vnimat, aj ked pre inych su este stale neviditelne. Ale ja sa citim lepsie, viac sa usmievam a v poslednom case som pri pohlade do zrkadla k sebe zhovievavejsia. zacinam si viac uvedomovat svoju mimiku, hlavne mracivku, lebo ta ma veru posledne roky spolu s prepadnutymi lickami asi najviac trapi. nekrcim tak celo automaticky ako predtym. na noc si lepim na celo ruzove srdiecko a zda sa mi, ze ta vraska medzi obocim je menej hlboka. mojim detom sa to srdiecko na cele velmi paci. A dokonca aj manzel povedal, ze vyzeram menej unavena a oci sa mi viac usmievaju. A kazda takato malicka poznamka ma posuva vpred. uz si doma na mna zvykli, ze parkrat za tyzden sedim v chodbe pred velkym zrkadlom a robim grimasy. Dievcata sa obcas pri mne zastavia, spytaju sa, ako sa ten cvik vola, alebo ho skusaju napodobnit. dcerky maju skoro 9 a 11 rokov a ja som len o 2 roky mladsia ako vy, to len tak na okraj.

 Aj dcerkam ste velmi sympaticka, vravia, ze vyzerate velmi milo a prijemne a ste velmi pekna. a ja s nimi urcite suhlasim. Minule sme si niekolkokrat pustali vase spevave video, ktore nam vycarilo usmev na tvari v tychto tazkych casoch. 

 Tiez musim napisat, ze tie rozvicky na zaciatok kazdeho cvicenia su super….mam sedave zamestnanie a problemy aj s krcnom chrbticou, takze aj toto mi velmi pomaha, aby som v praci obsedela bez stuhnuteho krku. a minule, a som o tom stopercentne presvedcena, mi cvicenie s vami pomohlo na bolest hlavy. inokedy by som vzala tabletku a lahla si, kym zaberie, no vtedy som sa rozhodla ist cvicit tvarovku a po docviceni som si uvedomila, ze bolest hlavy je prec. 

 Katka, som velmi rada, ze som na Vas na facebooku natrafila a rozhodla sa skusit tvarovu jogu prave s Vami. 😘

 Dakujem za to, co pre mna, pre nas vsetky, robite. Verim, ze sa mi casom podari zorganizovat si cas tak, aby som sa dostala aj na Vase online cvicenie.

 Krasny vecer prajem. 🙂

Saška R., 46

Cvičim s tebou uz 2 roky s malou prestavkou 3 mesiacov koli chorobe.

Predtym som nemala skusenost s tvarovou jogou ale cez tvoje hodiny zumby som sa o tom dozvedela.

Hodiny su velmi dobre zostavene, vzdy ich mas premyslene a pripravene a snazis sa precvicit vzdy celu tvar. Kazda hodina je na zaver doplnena roznymi masazami tvare a to je vynikajuce. Tiez vies poradit s roznymi problemami, tejpovanim a pod. Ja osobne mam velmi rada lymfaticku masaz, ale aj prstekovu a lyzickovu.

Urcite mozem za seba povedat, ze zmeny na tvari vidim. Kontury su pevnejsie, prirodzene drzim jazyk na hornom podnebi a snazim sa  vela usmievat.

Online hodiny su skvele a davaju velku flexibilitu zucastnenym. Pre mna bol najlepsi kompliment, ked som dostala otazku aku pletovu masku pouzivam, ze mam taku napnutu kozu. Tak som sa pousmiala a povedsla som, ze tvarovu jogu s Katkou.😉.

Katka cvic nadalej takto uprimne zo srdiecka, lebo to je citit na tvojich hodinach, ze to nie je biznis ale robis s cvicenie, ktore mas rada a chces ukaxat aj ostatnym jeho super vysledky.

Dakujem, ze si taka trpezliva a verim, ze sa budeme este dlho stretavat na hodinach.

Registrácia

Miesto je rezervované až po uhradení zálohy 10€ na číslo účtu, ktoré vám bude zaslané mailom po dokončení registrácie.