• Tvárová gymnastika: Cesta k prirodzenej kráse a zdravému sebavedomiu •

V dnešnom svete kladieme stále väčší dôraz na zdravie, zdravý životný štýl a pravidelnú starostlivosť o telo i dušu. Spolu s týmto trendom sa však zvýšil aj záujem o inovatívne prístupy k udržaniu zdravej a krásnej pleti. A práve k týmto prístupom patrí aj tvárová gymnastika, revolučná metóda, ktorá dokáže nahradiť drahé a invazívne procedúry a zameriava sa, práve naopak, na prirodzený potenciál našej pokožky a svalstva. Ak teda túžite po neinvazívnom, prirodzenom a účinnom riešení na udržanie krásnej a zdravej pleti, možno práve tvárová gymnastika je to, čo hľadáte.

• Čo je tvárová gymnastika a aké benefity prináša? •

Tvárová gymnastika, známa tiež ako tvárová jóga, predstavuje revolučný prístup zameraný na prirodzené vyhladenie a prevenciu vzniku vrások, spevnenie a vyformovanie svalstva a omladenie pokožky tváre i krku. Spolu s týmito benefitmi môžete pri pravidelnom cvičení očakávať aj zlepšenie elasticity pokožky, navrátenie jej objemu, zdvihnutie spadnutých líčok a samozrejme spomalenie prirodzeného starnutia pleti. Nie je to však len o kráse, ale rovnako ako cvičenie celého tela, nám pomáha cítiť sa lepšie a sebavedomejšie a tiež prináša úľavu od únavy a stresu.

• Prečo sa rozhodnúť pre cvičenie tvárovej gymnastiky so mnou? •

Ak vás tvárová gymnastika zaujala, dnes už nájdete množstvo literatúry aj videí, ktoré sa tejto tematike venujú. Často sa však stretávam s tým, že ak sa ženy pustia do cvičenia najprv samé, veľmi rýchlo to vzdajú. Nie preto, že by nemali dostatočnú pevnú vôľu, ale jednoducho preto, lebo si vybrali nevhodný program, ktorý neprinášal výsledkyzostavy cvikov boli monotónne a stále sa opakovali alebo ich len prestalo baviť cvičenie osamote.

Aby malo cvičenie tvárovej gymnastiky naozaj zmysel, musí byť správne prevedené po technickej stránke. V mojich videách preto ukazujem presné technické prevedenie jednotlivých cvikov a počas online hodín získate odo mňa aj spätnú väzbu, či cvičíte správne, prípadne čo by ste mohli ešte zlepšiť. Nemenej dôležité je aj správne poradie cvikov – dnes ich mám v zásobe viac ako 150 a vďaka tomu viem vytvoriť zostavy, ktoré budú maximálne efektívne.

Mimoriadne si dávam záležať na tom, aby boli moje hodiny rozmanité. Každá hodina je iná a pravidelne hodiny obohacujem o nové cviky či masáže, aby moje klientky dosiahli čo najlepšie výsledky. Samozrejme, k tomu patrí aj to, že sa neustále vzdelávam, učím sa od svetových lektorov a prinášam tak svojim klientkam stále nové trendy, cviky, ale aj informácie a poznatky o tvárovej gymnastike.

Avšak, pre mňa to nie je len o samotnom cvičení. Veľký dôraz kladiem aj na koncentráciu, vizualizáciu výsledkov a celkovú duševnú pohodu. Som nesmierne vďačná, že sa okolo mňa vytvorila komunita úžasných žien, ktoré zdieľajú svoje skúsenosti a v ktorej môžete aj vy nájsť motiváciu, podporu a priestor pre osobnú premenu.

• Ako začať? •

Ak ste sa rozhodli vyskúšať tvárovú gymnastiku s mojou pomocou, potom vám určite odporúčam začať úvodným videom, v ktorom sa dozviete všetko o mne, o tvárovej gymnastike, naučíte sa základné cviky a ich presné technické prevedenie. Keď si toto úvodné video precvičíte a rozhodnete sa pokračovať ďalej, vybrať si môžete z dvoch možností, podľa toho, ktorá vám viac vyhovuje.

Prvou možnosťou sú online hodiny naživo – tri lekcie týždenne cez platformu ZOOM, počas ktorých môžete získať spätnú väzbu, načerpať motiváciu a pocit podpory priamo v reálnom čase. Tieto hodiny sú naplánované vždy v utorok, štvrtok a nedeľu o 20:00.

Druhou možnosťou sú hodiny cez video – ide o jedno video týždenne, ktoré je vždy nové a vy si ho môžete pustiť vtedy, keď to vám bude vyhovovať.

V oboch prípadoch je obrovskou výhodou, že cvičiť môžete prakticky kdekoľvek – či už v pohodlí domova, na dovolenke alebo na výlete. Hodiny sú bez akejkoľvek viazanosti, a teda platíte iba za tie hodiny, na ktorých sa chcete zúčastniť, respektíve za tie, ktoré si ich pozrieť. A ak sa pýtate, ako často by ste mali cvičiť, tvárová gymnastika má najlepšie výsledky vtedy, ak ju cvičíte aspoň 3 – 4x do týždňa (ženy do 40 rokov) alebo 4 – 5x do týždňa (ženy nad 40 rokov).

• Nájdite si čas iba pre seba a vyskúšajte tvárovú gymnastiku s Katkou. •

• Objavte cestu k prirodzenej kráse. •

• 2008 •

• 2022 •

Registrácia

Miesto je rezervované až po uhradení zálohy 10€ na číslo účtu, ktoré vám bude zaslané mailom po dokončení registrácie.