• Ako vyhladiť vrásky bez invazívnych procedúr a drahej kozmetiky? Prirodzené vyhladenie vrások vďaka tvárovej jóge. •

Hoci sú vrásky prirodzenou súčasťou našich životov, hoci v sebe skrývajú všetky naše príbehy, skúsenosti i spomienky, je rovnako prirodzené aj to, že chceme tento proces starnutia pokožky aspoň trochu spomaliť a čo najdlhšie si udržať pleť hladkú, pružnú a predovšetkým zdravú. Dnes už našťastie existuje veľa možností, ako vyhladiť vrásky. Niekto sa rozhodne pre injekčné výplne, niekto pre chirurgický zákrok, niekto investuje do drahej kozmetiky. Ale existuje aj iné, neinvazívne, cenovo dostupné a zároveň efektívne riešenie na vyhladenie vrások. Je ním pravidelné cvičenie tvárovej jógy.

• Čo je tvárová jóga a ako vlastne funguje? •

Tvárová jóga, známa tiež ako face yoga, je jedinečný prístup k udržiavaniu zdravej a krásnej pleti, a to bez potreby invazívnych zákrokov alebo drahých kozmetických procedúr. Táto metóda sa, práve naopak, zameriava na prirodzený potenciál našej pokožky a svalov.

Je to akýsi fitness program pre tvár. Face yoga totiž pracuje so svalmi na tvári a krku podobným spôsobom, ako tradičná joga pracuje so svalmi tela. Ide teda o súbor rôznych cvičení a masážnych techník s primárnym cieľom posilniť svaly v oblasti tváre a krku. Tieto cviky v kombinácii s automasážami môžu mať až neuveriteľný vplyv na vyhladenie vrások, spomalenie starnutia pokožky, no prinášajú aj mnoho ďalších benefitov.

• Prirodzené vyhladenie vrások a ďalšie benefity, ktoré face yoga prináša: •

  1. Prirodzené vyhladenie vrások – či už vás trápia vrásky na čele, v okolí očí, medzi obočím alebo okolo úst a nosa, face yoga si s nimi dokáže poradiť.
  2. Prevencia vzniku nových vrások – pravidelné cvičenie tvárovej jógy je odpoveďou nielen na otázku, ako vyhladiť vrásky, ktoré už máme, ale pôsobí tiež ako prevencia voči vzniku nových vrások.
  3. Viditeľné omladenie pleti – vďaka tomu, že pleť bude hladšia, pružnejšia a plnšia, bude pôsobiť aj oveľa mladšie, a to už na prvý pohľad.
  4. Spomalenie procesu starnutia pokožky – opäť platí, že face yoga nielen omladzuje pleť, ale tiež dokáže spomaliť prirodzený proces starnutia našej pokožky.
  5. Korekcia spadnutých líčok – mnohé z nás trápia okrem vrások na tvári aj spadnuté líčka, no cvičenie tvárovej jógy dokáže vyriešiť aj tento problém.

 

Okrem benefitov, ktoré sú viditeľné navonok, dokáže face yoga pôsobiť aj na naše vnútro. Cvičenie pomáha uvoľniť napätie, prináša úľavu od stresu a únavy a v neposlednom rade značne zvyšuje naše sebavedomie.

• Je tvárová jóga vhodná aj pre vás? •

Tvárová jóga je vhodná pre každého, koho snom je prirodzené vyhladenie vrások a udržanie zdravej a mladistvej pleti. Začať môžete bez ohľadu na to, koľko máte rokov, dôležité je len prispôsobiť intenzitu cvičenia. Ak máte menej ako 40 rokov, odporúča sa cvičiť 3 – 4x týždenne. Ak máte viac ako 40 rokov, je dobré zvýšiť pravidelnosť na 4 – 5x do týždňa.

• Ako začať s cvičením tvárovej jógy? •

Začať s cvičením tvárovej jógy je v dnešnej dobe pomerne jednoduché. Existuje množstvo zdrojov, ktoré sa tematike „ako vyhladiť vrásky“ venujú, či už ide o DVD, knihy, články alebo videá na YouTube. Oveľa náročnejšie však je vytrvať a nájsť v sebe dostatok trpezlivosti, disciplíny a hlavne motivácie. Často sa stretávam s klientkami, ktoré si face yogu už v minulosti vyskúšali, avšak dlho pri nej nevydržali. Cvičenie im totiž neprinášalo želané výsledky, bolo monotónne, po krátkom čase ich prestalo baviť a stratili motiváciu. To všetko ma viedlo k tomu, aby som vytvorila program, ktorý bude maximálne efektívny, no zároveň „iný“ a zaujímavý.

Pre správny štart som pre vás pripravila úvodné video pre začiatočníkov, v ktorom sa dozviete všetky potrebné informácie o mne a mojom prístupe k face yoge a zároveň sa naučíte základné cviky pre vyhladenie vrások a ich presné technické prevedenie. Predtým, než sa prihlásite na niektoré z mojich online hodín, je dobré precvičiť si toto video viackrát.

• Prečo si vybrať práve moje online hodiny? •

Presné technické prevedenie a správne poradie cvikov + možnosť získať spätnú väzbu

Aby cvičenie prinieslo želané výsledky, je dôležité, aby boli cviky prevádzané správne po technickej stránke a zároveň, aby na seba plynulo nadväzovali v správnom poradí. Preto na mojich hodinách vždy ukazujem presné technické prevedenie všetkých cvikov. Navyše, vďaka online hodinám naživo cez ZOOM majú klientky možnosť získať priamo odo mňa aj spätnú väzbu, či cvičia správne, prípadne čo by mohli ešte zlepšiť, aby sa výsledky dostavili čo najskôr.

Vždy niečo nové

Keďže mám momentálne „v zásobe“ viac ako 150 rôznych cvikov, dokážem neustále vytvárať nové a nové zostavy, ktoré vás určite neprestanú baviť. Zároveň sa tiež pravidelne vzdelávam a učím od svetových lektorov, vďaka čomu mojim klientkám prinášam stále nové trendy, cviky, masáže, ale aj informácie a poznatky zo sveta tvárovej jógy.

Komunita, motivácia a podpora

Verím tomu, že face yoga nie je iba o cvičení samotných cvikov. Rovnako dôležité je aj to, či sa na cvičenie sústredíte, či si dokážete vizualizovať výsledok a veriť celému procesu. A predovšetkým, verím, že základom úspechu je aj celková duševná pohoda. Moje klientky tvoria úžasnú komunitu žien, ktoré sa navzájom podporujú, delia sa o svoje skúsenosti a motivujú jedna druhú. Ak sa rozhodnete pre moje online hodiny, ako bonus získate aj túto úžasnú a podpornú komunitu.

Kedykoľvek, kdekoľvek a bez viazanosti

Z praktického hľadiska, najväčšou výhodou online hodín, ktoré ponúkam, je to, že ich môžete cvičiť v podstate odkiaľkoľvek, kde máte internetové pripojenie. Na hodiny nemusíte nikam cestovať, vďaka čomu ušetríte čas i financie. Lekcie sú cenovo dostupné (všetky ceny sú transparentne uvedené aj na mojej webstránke) a sú úplne nezáväzné. To znamená, že hodiny si nemusíte dopredu predplácať, vždy si zaplatíte iba za tú hodinu, na ktorej sa chcete zúčastniť alebo za to video, ktoré si chcete pozrieť. Vybrať si môžete buď online hodiny na živo cez ZOOM, ktoré sa konajú 3x do týždňa (utorok, štvrtok, nedeľa) o 20:00, alebo si môžete zakúpiť každý týždeň 1 nové video, ktoré si pozriete a odcvičíte kedykoľvek budete mať čas.

• Ako vyhladiť vrásky? Odpoveďou je face yoga s Katkou. •

• Objavte cestu k prirodzenej kráse. •

• 2013 •

• 2022 •

Registrácia

Miesto je rezervované až po uhradení zálohy 10€ na číslo účtu, ktoré vám bude zaslané mailom po dokončení registrácie.