• Workshop tvárovej jógy s Katkou •

Aktuálne workshopy

Ako sa na WORKSHOP prihlásite?

  • Je potrebné vyplniť prihlasovací formulár, ktorý nájdete TU.
  • Následne je potrebné uhradiť zálohu vo výške 10€ a rezervovať si miesto. Číslo účtu nájdete tiež v prihlasovacom formulári. Ak sa odhlásite týždeň pred workshopom, záloha je nevratná.
  • V prípade otázok ma môžete kontaktovať prostredníctvom správy na FB stránke FACE YOGA S KATKOU alebo odoslaním emailu na info@faceyogaskatkou.sk

Čo sa na WORSHOPE naučíte?

  • Naučíte sa, ako správne sedieť, ako správne chodiť, držať telo, ústa, jazyk.
  • Naučíte sa rozcvičiť, odblokovať a uvoľniť krčnú chrbticu.
  • Naučíte sa všetky ZÁKLADNÉ CVIKY a ich rôzne VARIANTY na celú tváričku.
  • Naučíte sa rôzne druhy AUTOMASÁŽE.

Čo si z WORKSHOPU odnesiete?

  • Brožúrku so všetkými základnými cvikmi, ktoré ste sa naučili, s fotkami cvikov a ich presným popisom.
  • Do mailu dostanete link s inštruktážnym videom pre začiatočníkov, so všetkými cvikmi, ktoré ste sa na workshope naučili. Budete ho mať k dispozícii 30 dní.
  • V prípade záujmu budete mať možnosť pokračovať so mnou v pravidelnom cvičení, buď online cez zoom trikrát do týždňa alebo raz do týždňa budete mať k dispozícii vždy nové natočené video na samostatné cvičenie a to bez akéhokoľvek viazania sa na mesačné programy.

 

Počet miest je obmedzený.
Je potrebné si rezervovať miesto čo najskôr.

Pred

Rok 2012

Po

Rok 2021

V krátkosti o mne…

Volám sa Katarína Katerinčinová. Tvárovú jógu som začala učiť až po takmer 8 ročnej praxi a výsledkoch na vlastnej tvári. Začínala som v roku 2013 podľa vtedy dostupnej literatúry, ale až keď som začala cvičiť s Ivetkou Štecovou, tak moje cvičenie dostalo tú správnu a pravidelnú formu. Dnes už poznám viac ako 150 rôznych cvikov a kombinácií, na všetky svaly na tvári a krku.

*

Začínala som v čase, kedy moja tvár bola  vo veľmi  zlej kondícii (výsledok trápenia, stresu a starostí). Ja som svoju tvár musela opraviť, nanovo poskladať, musela som zdvihnúť kontúry a naplniť líčka, uvoľniť napätie z tváre. Prešla som cez rôzne techniky cvičenia. Dnes už viem, čo funguje a čo funguje menej alebo vôbec a ako je potrebné cvičiť, aby cvičenie malo efekt.

*

Nejdem podľa jedného programu. Neopakujem monotónne zostavy dookola v tom istom poradí.  Učím sa od svetových lektorov. Do svojich hodín zaraďujem staršie cviky, ale aj úplne novinky. Učím žienky, aby vnímali seba, svoju tvár, aby cvičili intuitívne a správne. Do cvičenia je potrebné zapájať svoju myseľ a dušu. Bez koncentrácie cvičenie nemá taký efekt. To všetko vás viem naučiť.

*

Hodiny tvorím pestré, každá hodina je iná, cviky striedam a neustále pridávam nové, pretože tvárová jóga v tomto období zažíva boom. Hodiny mám vyskladané v presnom usporiadaní cvikov a partií podľa toho, ako svaly na seba nadväzujú a spolupracujú.

*

Nie som typ instagramovej influencerky. Mám rada osobný kontakt, tú pravú nefalšovanú energiu. Som rada, že ma posúvate a odporúčate medzi sebou. Moje žiačky sú moja dokonalá reklama. Neskutočne ma to teší a napĺňa.

*

Preto aj formou tohto workshopu chcem spoznať nové tváričky, naučiť Vás niečo nové, aby ste si z workshopu niečo odniesli. Aby ste si vedeli zacvičiť základné cviky aj samé doma. 

Prečo by ste si na workshop tvárovej jógy mali vybrať práve mňa?

* Ako lektorka a trénerka tvárovej jógy pôsobím už 3 roky v každodennom kontakte  s klientkami, vďaka čomu mám obrovské skúsenosti v praxi. Opravili sme spolu nejednu tváričku.

* Vzdelávam sa v tejto oblasti od najlepších, učím sa stále nové cviky a kombinácie a pridávam do hodín aj rôzne druhy masáži, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou tvárovej jógy.

* Sama som si prešla cez rôzne chyby pri cvičení, na ktoré viem dnes upozorniť a pri mojej trojročnej praxi so ženami na hodinách naživo viem poradiť, naučiť presnú techniku a vyhnúť sa chybám hneď na začiatku.

 

Katka

Vaša učiteľka faceyógy
Katarína Katerinčinová

Registrácia

Miesto je rezervované až po uhradení zálohy 10€ na číslo účtu, ktoré vám bude zaslané mailom po dokončení registrácie.