• Cesta tvárovou jógou •

Veľa ľudí s tvárovou jógou začalo podľa kníh, videí alebo youtube videí. Ale ich nadšenie skončilo skôr ako začali vidieť výsledky. Buď si vybrali nevhodný program, alebo necvičili správne, alebo ich to jednoducho prestalo baviť, lebo neustále opakovali tú istú zostavu a to, samozrejme, po čase začne nudiť a tvár už na cviky ani nereaguje. 

Keď som začínala ja, túžila som chodiť k niekomu na pravidelné hodiny tvárovej  jógy, kde sa nemusím o nič starať, kde ma bude niekto viesť a budem mať väčšiu motiváciu cvičiť pravidelne. Keďže takéto hodiny v tom období neexistovali, tak som sa rozhodla po 8 rokoch vlastnej praxe takéto pravidelné hodiny vytvoriť v ONLINE priestore.

od roku
2000
kombinácií cvikov
100
roky praxe
0

Ako to funguje?

Vytvorila som facebook skupinu TVÁROVÁ JÓGA s KATKOU a facebook stránku FACE YOGA s KATKOU – Krajšia s Katkou. Cez zoom sa stretávame so žienkami na spoločných hodinách tvárovej jógy trikrát do týždňa. Na hodinách sa stretávame žienky z celého sveta a spoločne cvičíme už skoro 3 roky. Kto sa chce k nám pridať na pravidelné hodiny, viac informácií nájde v sekcii – HODINY TVÁROVEJ JÓGY.

Registrácia

Miesto je rezervované až po uhradení zálohy 10€ na číslo účtu, ktoré vám bude zaslané mailom po dokončení registrácie.