• Blog •

Vrásky sú prirodzenou súčasťou života a procesu starnutia, no rovno prirodzené je aj to, ak sa mnohí z nás snažia ich minimalizovať a udržať si tak mladistvý a zdravý vzhľad pleti čo najdlhšie. Dnes už existuje množstvo rôznych metód a techník, ako dosiahnuť efektívne vyhladenie vrások. Pozrime sa teda spoločne na tie najlepšie spôsoby, ako redukovať vrásky na čele, vrásky hnevu medzi obočím, ale aj akékoľvek iné vrásky, ktoré vás trápia.
Nový rok so sebou prináša nové nadšenie, plány i predsavzatia. Bolo medzi tými vašimi pravidelné cvičenie tvárovej jógy? Potom sa vám určite bude hodiť tento článok o tom, ako si udržať motiváciu a pokračovať aj vtedy, keď vám do cesty prídu iné povinnosti a prvotný elán opadne.
V súčasnom svete, kde sa každodennosť nášho života odráža aj na našej pleti, hľadáme spôsoby, ako aspoň na chvíľu zastaviť čas a zachovať si mladistvý vzhľad. Samozrejme, dnes už existuje množstvo viac či menej invazívnych zákrokov, rôznych kozmetických procedúr a kozmetiky, do ktorej môžeme investovať nemalé množstvo peňazí, avšak s neistým výsledkom. Našťastie, k tomuto všetkému existuje aj alternatíva – revolučná metóda, ktorá ponúka 100% prirodzený lifting tváre bez skalpela, injekcií a veľkých investícií. Vyžaduje si len trochu vášho času, pravidelnosti a trpezlivosti, no odmenou za to sú viditeľné výsledky, po ktorých túžite. A čo je tou alternatívou? Je ňou face yoga.
Masáže tváre či tzv. „automasáže“ sa stali v kontexte tvárovej jógy naozaj populárnymi metódami, ktoré prispievajú k zlepšeniu zdravia i vzhľadu pokožky a pomáhajú spomaliť proces starnutia. Na celú túto problematiku však existuje množstvo rôznych názorov a každý lektor má svoje vlastné argumenty pre aj proti, podložené vedeckými a medicínskymi poznatkami. Otázkou teda zostáva – je lepšie uprednostniť cvičenie tvárovej jógy alebo masáž tváre? Aby som vám túto otázku zodpovedala, podelím sa s vami aj o svoju vlastnú skúsenosť.
Vrásky na čele sú zväčša prvé vrásky, ktoré nás začnú trápiť už v pomerne mladom veku. Je to tak preto, že pokožka na čele je tenká a zároveň je veľmi často vystavovaná opakovaným mimickým pohybom tváre. Keďže sú tieto vrásky veľmi bežné a v rovnakej miere sa prejavujú u mužov i žien, nie je prekvapením, že množstvo ľudí hľadá odpoveď na otázku, ako vyhladiť vrásky na čele. Niekto sa rozhodne pre vyhladenie vrások na čele prostredníctvom invazívnych estetických zákrokov, iní dajú prednosť drahým kozmetickým procedúram a produktom s nejasným výsledkom. Je tu však aj iný spôsob, ako sa zbaviť vrások na čele. Ide o pravidelné cvičenie tvárovej jógy, ktoré je prirodzeným, efektívnym a zároveň nenákladným riešením problémov s vráskami (a nielen tými na čele).
Vrásky okolo očí dokážu potrápiť rovnako mužov i ženy. Keďže ide o jeden z najviac viditeľných prejavov starnutia našej pokožky, nie je vôbec prekvapením, že čoraz väčšie množstvo ľudí hľadá rôzne spôsoby, ako sa zbaviť vrások okolo očí. Niekto sa rozhodne pre vyhladenie vrások okolo očí za pomoci invazívnych estetických zákrok, iní zase vsadia na drahé kozmetické procedúry a produkty. No málokto vie, že existuje aj iné – prirodzené, efektívne a finančne dostupné riešenie problému s vráskami. Reč je o tvárovej jóge.

Registrácia

Miesto je rezervované až po uhradení zálohy 10€ na číslo účtu, ktoré vám bude zaslané mailom po dokončení registrácie.